W dobie Internetu poszerzanie własnych kwalifikacji stało się duże prostsze, tańsze, a co najważniejsze bardziej komfortowe. Na rynku wyróżniają się zwłaszcza szkolenia online organizowane przez Centrum AD-SA. Ogromną popularnością cieszy się szeroko zakrojony kurs pedagogiczny dla instruktora praktycznej nauki zawodu, którego ukończenie pozwala pracodawcy zatrudniać osoby młodociane w swojej firmie i zapoznawać je z tajnikami pracy na danym stanowisku.

Z punktu widzenia przedsiębiorcy to ogrom korzyści – rośnie prestiż firmy na rynku, a w wielu przypadkach odpowiednio przeszkoleni młodzi ludzie przyczyniają się do rozwoju biznesu już po ukończeniu szkoły. Zastanawiasz się, dlaczego jeszcze warto skorzystać właśnie z naszej oferty szkoleniowej? Najważniejsze zalety opracowanego przez nas pedagogicznego kursu dla instruktora praktycznej nauki zawodu prezentujemy poniżej!

Wygodny kurs pedagogiczny dla pracodawcy

Trudno jest jednocześnie dbać o rentowność prowadzonej na co dzień działalności i jeszcze po godzinach poszerzać swoją wiedzę. Dlatego nasze szkolenia online są maksymalnie elastyczne: nie obowiązują żadne sztywne godziny zajęć! Pedagogiczny kurs dla instruktora praktycznej nauki zawodu można rozpocząć i kontynuować w dowolnym momencie, zależnie od tego, jak akurat stoisz z czasem. Materiały dostępne są na platformie Moodle, do której dostęp możliwy jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pracodawca może samodzielnie ustalać tempo zaliczania modułów, a jeżeli stwierdzi, że nie opanował jeszcze zagadnień w wystarczającym stopniu, zawsze może wrócić do interesujących go informacji – to tylko kilka kliknięć myszką.

Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą, aby przekonać się, że kurs pedagogiczny dla pracodawcy nie musi wiązać się wcale ze znacznym obciążeniem dla budżetu. Aby kompleksowo przygotować się do roli instruktora praktycznej nauki zawodu, wystarczy uiścić opłatę w wysokości niecałych 600 zł. Promocja jest jednak ograniczona czasowo, więc zachęcamy do zapisów już teraz.

Zrezygnuj z kosztownych dojazdów i zajęć o ustalonych porach – wybierz kurs pedagogiczny skrojony do potrzeb pracodawcy i zostań certyfikowanym instruktorem praktycznej nauki zawodu!