Kurs asystent ds. Księgowości

Chcesz uzupełnić swoją dotychczasową wiedzę na temat operacji gospodarczych i dekretacji dokumentów? Pragniesz dowiedzieć się więcej na temat regulacji prawnych dotyczących wystawiania bądź korygowania faktur VAT? Teraz nie musisz zapisywać się na kilkuletnie studia, które łącznie potrafią kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. Wystarczy, że wybierzesz dokształcający kurs księgowości online zaprojektowany przez Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego AD-SA!

Podczas szkolenia nauczysz się m.in. jak weryfikować poprawność dokumentów, obliczać podatek dochodowy od osób fizycznych czy prawnych, a także poznasz podstawowe przepisy prawne, których znajomość jest niezbędna podczas wspierania zespołu w wykonywaniu zróżnicowanych obowiązków.

Nowoczesny kurs księgowości online

Przygotowane przez specjalistów szkolenie e-learningowe to jeden z najlepszych sposobów na nabycie nowej lub uzupełnienie posiadanej już wiedzy. Ta metoda nauki jest bardzo komfortowa dla uczestników ze względu na możliwość dostosowania tempa przyswajania nowych informacji odpowiednio do indywidualnych oczekiwań. Na platformę Moodle można się przecież zalogować o dowolnej porze i z praktycznie każdego urządzenia mobilnego z dostępem do internetu. Kurs księgowości w formie online to świetna opcja dla osób, które np. posiadają dzieci i nie każdego dnia są w stanie znaleźć czas na naukę. Zdecydowanie łatwiej dzięki temu znaleźć w sobie motywację, zwłaszcza, że zaliczanie kolejnych modułów potrafi być naprawdę satysfakcjonujące.

Umiejętności zdobyte podczas naszego kursu księgowości online potwierdzane są zaświadczeniem zgodnym z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem MEN.

Najtańszy sposób na dokształcenie się w obszarze księgowości

Duża popularność szkoleń e-learningowych wynika również z niskich kosztów uczestnictwa. Cena kursu księgowości online AD-SA to jedynie 319 zł, a dodatkowo zaoszczędzisz też na dojazdach czy zakupie podręczników. Skorzystaj z szansy i uzupełnij swoją wiedzę w maksymalnie wygodny sposób – już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Co zrobić, aby zapisać się na kurs?

1. Wybierz kurs, który Ciebie interesuje.
2. Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
3. Na wskazany adres e-mail w zgłoszeniu prześlemy wstępny formularz zapisu na kurs wraz z instrukcją obsługi platformy Moodle oraz danymi do przelewu.
4. Po opłaceniu kursu i przesłaniu wstępnego formularza zapisu w ciągu 24 godzin na wskazany adres e-mail prześlemy nick wraz hasłem do logowania.
5. Zacznij szkolenie. Na końcu podasz dane potrzebne do wystawienia Zaświadczenia.

W przypadku wątpliwości i pytań skontaktuj się z Nami pod numerem telefonu:
+48 577-789-098 i zapytaj o szczegóły (pon. – sob. godz. 9.00 -18.00)

Wszystkie osoby chętne serdecznie zapraszamy !

Formularz zgłoszeniowy

Klauzula informacyjna

Polityka prywatności

Regulamin

13 + 3 =

PROGRAM KURSU ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI

 • regulacje prawne (ustawa, akty wykonawcze, dyrektywa),
 • rodzaje faktur i struktura prawidłowej faktury,
 • zakres przedmiotowy i podmiotowy oraz miejsce świadczenia czynności,
 • podstawa opodatkowania i zasady obliczania podatku dochodowego,
 • podatek dochodowy od osób fizycznych i prawnych (koszty uzyskania przychodów, wynagrodzenia, deklaracje podatkowe, inne),
 • stawki podatku VAT,
 • deklaracje podatkowe i sposób zapłaty podatku VAT,
 • regulacje prawne dotyczące faktur VAT,
 • terminy wystawiania faktur w zależności od rodzaju transakcji,
 • zasady korygowania błędów w fakturach,
 • podatek VAT i zasady obliczania podatku VAT.

Sposób i forma ukończenia kursu:

 • aktywny udział słuchaczy w zajęciach na platformie szkoleniowej,
 • przerabianie materiału szkoleniowego,
 • nauka własna słuchaczy,
 • wykonanie i zaliczenie prac kontrolnych w postaci testów, zadań lub innych form.

Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich prac kontrolnych i testów uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu dokształcającego.

Czas kursu: 45 godzin lekcyjnych.

Materiały szkoleniowe udostępniane kursantom zgodnie z planem szkolenia.

Uczestnik kursu otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie edukacyjnej Moodle.

Dostęp do platformy edukacyjnej 24 godziny – 7 dni w tygodniu.

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. Dz.U. poz. 652).