Kurs podstawy psychologii

Ta ciągle dość tajemnicza dziedzina nauki ma wpływ na praktycznie każdy aspekt naszego życia – zarówno w obszarze relacji międzyludzkich, jak i podczas podejmowania decyzji zakupowych czy radzenia sobie ze stresem. Podstawowy kurs psychologii online to podana w ciekawy sposób wiedza, dzięki której łatwiej będzie Ci zrozumieć przyczyny ludzkich zachowań w określonych sytuacjach. Podczas szkolenia dowiesz się też, jak skuteczniej komunikować się nie tylko z bliskimi osobami, ale też z klientami, poznasz najczęściej występujące zaburzenia i metody ich leczenia, a także zyskasz mnóstwo przydatnych informacji na temat procesów poznawczych.

Dla kogo przeznaczone są kursy psychologiczne online AD-SA?

Uczestników organizowanych przez nas szkoleń można generalnie podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich są osoby, które interesują się ludzką psychiką i chcą po prostu poszerzyć swoją wiedzę na jej temat. Do drugiej należą natomiast przedstawiciele wszelkiego rodzaju zawodów, w których praca oparta jest w dużej mierze na kontakcie z drugim człowiekiem. Mogą być to np. liderzy zarządzający zespołem pracowników w firmie, nauczyciele, pracownicy socjalni, opiekunowie zatrudnieni w domach dziecka lub seniora, asystenci rodziny itd.

Można więc uznać, że na szkolenia psychologiczne online opracowane przez niepubliczne centrum kształcenia zawodowego AD-SA może zapisać się każdy, komu przyda się ogólna wiedza choćby na temat różnic pomiędzy nurtami w psychoterapii, rozwoju umysłowego dzieci na poszczególnych etapach czy technik pomocnych w obszarze rozwoju osobistego.

Jak wyglądają zajęcia w trakcie szkolenia?

Kurs psychologii online w całości odbywa się na intuicyjnej w obsłudze platformie e-learningowej. Materiały dydaktyczne możesz przerabiać, kiedy tylko masz czas – także jadąc do pracy autobusem, w łóżku przed snem albo wracając z treningu po siłowni. To Ty decydujesz, jak długo pouczysz się danego dnia. Treści udostępnione na platformie są jednak na tyle wciągające, że ze znalezieniem motywacji nie będzie problemów. Przechodząc do kolejnych modułów, nawet nie zauważysz, że udało Ci się przyswoić całą potrzebną wiedzę do zdania testu. A gdy już uda Ci się go zaliczyć, otrzymasz zaświadczenie ukończenia kursu zgodne z rozporządzeniem MEN.

Zapisz się na kurs podstawy psychologii online i poszerz swoje horyzonty bez dojazdów i nudnych wykładów!

Co zrobić, aby zapisać się na kurs?

1. Wybierz kurs, który Ciebie interesuje.
2. Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
3. Na wskazany adres e-mail w zgłoszeniu prześlemy wstępny formularz zapisu na kurs wraz z instrukcją obsługi platformy Moodle oraz danymi do przelewu.
4. Po opłaceniu kursu i przesłaniu wstępnego formularza zapisu w ciągu 24 godzin na wskazany adres e-mail prześlemy nick wraz hasłem do logowania.
5. Zacznij szkolenie. Na końcu podasz dane potrzebne do wystawienia Zaświadczenia.

W przypadku wątpliwości i pytań skontaktuj się z Nami pod numerem telefonu:
+48 577 789 098 i zapytaj o szczegóły (pon. – sob. godz. 9.00 -18.00)

Wszystkie osoby chętne serdecznie zapraszamy !

Formularz zgłoszeniowy

Klauzula informacyjna

Polityka prywatności

Regulamin

1 + 14 =

PROGRAM KURSU PODSTAWY PSYCHOLOGII

 • historia psychologii,
 • etologia,
 • psychologia behawioralna,
 • psychologia poznawcza,
 • elementy terapii poznawczo-behawioralnej,
 • psychologia społeczna,
 • psychologia różnic indywidualnych,
 • psychologia rozwojowa,
 • psychologia kliniczna i psychopatologia,
 • psychoterapia – główne nurty,
 • psychologia jako rozwój osobisty.

Sposób i forma ukończenia kursu:

 • aktywny udział słuchaczy w zajęciach na platformie szkoleniowej,
 • przerabianie materiału szkoleniowego,
 • nauka własna słuchaczy,
 • wykonanie i zaliczenie prac kontrolnych w postaci testów, zadań lub innych form.

Po pozytywnym zaliczeniu wszystkich prac kontrolnych i testów uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu dokształcającego.

Czas kursu: 40 godzin lekcyjnych.

Materiały szkoleniowe udostępniane kursantom zgodnie z planem szkolenia.

Uczestnik kursu otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie edukacyjnej Moodle.

Dostęp do platformy edukacyjnej 24 godziny – 7 dni w tygodniu.

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. Dz.U. poz. 652).