O nas

Jesteśmy niepublicznym centrum kształcenia zawodowego stworzonym z myślą o kształceniu innowacyjnym z wykorzystaniem metod i technik nauczania na odległość. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerską. Szkolenia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Tworzymy i dostarczamy Naszym przyszłym kursantom profesjonalną ofertę kursów, szkoleń e-lerningowych. Zaspokajamy indywidualne potrzeby i podnosimy kompetencje zawodowe. Gwarantujemy życzliwość i klimat sprzyjający twórczym poszukiwaniom oraz współpracę ze społecznością lokalną.

Zajęcia dydaktyczne odbywają się w systemie online na platformie e-learningowej Moodle.

Współpracujemy z szerokim gronem ekspertów w wielu dziedzinach. Dzięki temu możemy dostosować naszą ofertę edukacyjną do potrzeb rynkowych, wymagań na rynku pracy i oczekiwań zgłaszanych przez naszych Kursantów. Nowoczesne rozwiązania dydaktyczne, które wykorzystujemy, dbałość o interesującą formę i użyteczną treść opatrzoną praktycznymi przykładami podnoszą atrakcyjność i efektywność naszych szkoleń a wiedza przekazywana w interesujący sposób, przyswojona w zaciszu własnego domu pozostaje w pamięci na zawsze ! Służymy poradą i pomocą na każdym etapie edukacji. Udało nam się przekonać do siebie tysiące osób. Może i Ty zechcesz się przekonać ? Nie czekaj i zapisz się już dziś na swój wymarzony kurs.

E- LEARNING W NASZYM CENTRUM AD-SA

E-kursy w Naszym Centrum to doskonała alternatywa dla tradycyjnych kursów. Po pierwsze, aby się uczyć, nie musisz nigdzie dojeżdżać, o dowolnej porze dnia i nocy możesz uruchomić komputer, laptop, tablet czy smartfon i rozpoczynasz swoją e-podróż po modułach pełnych wiedzy. Sam zdecydujesz o tempie nauki, a gdy poczujesz znużenie zrobisz sobie przerwę. Do pracy wrócisz, kiedy odpoczniesz. Obawiasz się, że już nie będzie Ci się chciało? Nic bardziej mylnego. Ciekawy system zadań ,aktywizujące i profesjonalne materiały dydaktyczne wraz z łatwą w obsłudze i przejrzystą platformą, z całą pewnością zmotywują Cię do dalszej nauki. Co więcej, ukończenie każdego kursu honorujemy dyplomem i certyfikatem wydawanym na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Atutem e-kursu jest nie tylko oszczędność czasu ale, również atrakcyjne szkolenia z naszej oferty edukacyjnej, które są dostępne dla szerokiego grona odbiorców ze względu na konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne rabaty. Każdy uczestnik naszego kursy otrzymuje atrakcyjny rabat na udział w kolejnym szkoleniu.